iDress phone v našem obchodě! Buď jedinečný! - Blog

Napsal: Kuptolevne.cz | 14.06.2011 v 10:06 | Komentářů |
 • iDress versus konkurence

  V tomto článku Vám rádi představíme nový produkt iDress!


  • Kvalita žádá kvalitu aneb na iPhone patří iDress
  • Cím se iDress liší od levné asijské konkurence
  • Názorné srovnání iDress a levné asijské konkurence

   

  Jsou mobilní telefony a je Apple iPhone. Jsou laptopy, a je Macbook Pro, jsou MP3 přehrávače a je iPod. Apple samozřejmě není jediná značka, která dokáže vyrobit produkt stanovující nová měřítka v daném oboru, ale rozhodně v tomto směru patří mezi značky nejviditelnější. Apple iPhone není obyčejný mobilní telefon, stal se z něj kult. A pokud se rozhodnete, že budete vyrábět cokoliv, co má být s tímto kultem spojeno, musíte to dělat s pokorou, maximálním nasazením a pečlivostí, koneckonců i láskou.

  A přesně takto vznikal iDress. Avšak nenechte se mýlit. Mohli jsme jednoduše kontaktovat továrnu v Asii s tím, že chceme vyrobit nějakou fólii pro iPhone, přičemž nám moc nesejde na designu ani kvalitě. Ale co by vzniklo? Vznikla by další fólie pro iPhone, na které není vůbec nic zajímavého. Kvalita, výdrž, přilnavost, design, všechno stěží na úrovni průměru. Ale takový produkt nemá na iPhonu co dělat. Je to designový klenot ze skla a hliníku, nějaká laciná samolepka se k němu prostě nehodí a klienty akorát naštve.

  iDress nemá s lacinými asijskými fóliemi nic společného. Je vyroben speciální metodou lisování za vysokých teplot z nejlepších, většinou německých, zdravotně nezávadných materiálů s obrovskou výdrží. Tím ovšem výčet předností proti levným asijských fóliím nekončí.


  Vícenásobné použití

  iDress na rozdíl od laciných asijských fólií může zákazník odlepit a nalepit i více než 30x. Zadní strana iPhone přitom zůstane dokonale čistá bez zbytků lepidla. Díky této skutečnosti můžete počítat s opakovanými nákupy a hlavně spokojeným vracejícím se zákazníkem.


  iDress se neláme

  Laciné asijské fólie mají obrovský sklon k lámání viz. obrázky níže. Zatímco iDress je dokonale elastický, vydrží několikeré odlepení a nalepení a všemožné ohýbání, levné fólie se velice snadno zlomí, přičemž tento stav nelze vrátit zpět. Jakmile se materiál jednou zlomí, čehož není během aplikace vůbec problém dosáhnout, zůstane na něm ošklivý zlom napořád.


  iDress nezanechává bublinky

  iDress díky unikátní kombinaci nejkvalitnějších německých materiálů nezanechává bublinky. To nejen pomáhá dosáhnout dokonalé přilnavosti, ale rovněž výrazně usnadňuje aplikaci iDressu.


  iDress je autentický. Žádný levný šunt

  Když hodláte imitovat karbon, zlato, broušený hliník, nebo třeba vytvořit dojem luxusního stříbrného plátu posázeného blyštivými diamanty a chcete se vyhnout lacinému kolotočovému dojmu, musíte se snažit. Hodně snažit. Na trhu najdete několik fólii, které se tváří jako karbon, ale celé tohle tváření vypadá trapně. Je to asi totéž, jako když se někdo v Číně rozhodne postavit v podstatě přes noc svůj vlastní Rolls-Royce. Technologický náskok čítající desítky let a obrovské know-how za tu dobu nasbírané prostě takto rychle vymazat nejde. S iDressem se to má úplně stejně. Vznikl spojením know-how firem pohybujících se ve výrobě PVC a vinylů, jakož i prodeji mobilních telefonů a příslušenství či marketingu. Není složité vyrobit lacinou fólii, co se tváří jako karbon. Je však velmi složité vytvořit karbonový skin, co se bude tvářit jako iDress. iDress je originál.


  iDress je zdravotně nezávadný

  Možná vás napadne, co je tohle za argument? Pádný. Je jasné, že nikdo z uživatelů iPhone a iDress starších 10 let asi nebude svůj telefon s aplikovaným iDressem olizovat. Nicméně jsou tady děti a ty berou telefon svých rodičů do rukou víc než často. iDress samozřejmě do pusy dětí nepatří, pokud se tam ovšem ocitne, nic se nestane. Materiály, které používáme na výrobu iDressu, jsou totiž zdravotně nezávadné. Může tohle tvrdit a dokázat některých z asijských výrobců?


  Srovnání iDress vs. levná asijská konkurence

  Předně, většina fólií, na které můžete v Číně narazit (odtud proudí do celého světa), vzniká očividně v jedné nebo několika málo továrnách. Liší se značky a balení, ale ubohá kvalita materiálů, výseku, vzorů a špatná přilnavost zůstáv


  Nekvalitní versus kvalitní výsek

  iDress vzniká v několika fázovém procesu, přičemž výseku věnujeme v jediné samostatné fázi velkou pozornost. Díky tomu se iDress může pochlubit naprosto precizním, ostrým a promyšleným výsekem loga Apple a prostoru na kameru a přisvětlovací diodu. Konkurence provádí spíše výřez než výsek, a navíc očividně příliš neřeší přesnost, takže aplikovat správně skin na iPhone není mnohdy téměř možné. Navíc příliš těsný výřez nedává možnost vyniknout logu Apple. Tento problém iDress nemá.

   

  idress-clanek1a.jpg


  Na levém obrázku vidíte precizní a promyšlený výsek iDress a na pravém obrázku vidíte nekvalitní výřez konkurenčnín produktů.


  Vícevrstvý materiál versus laciný jednovrstvý materiál

  Laciné iPhone skiny jsou vyrobeny z obyčejného a často nejlevnějšího jednovrstvého materiálu s velmi špatnými vlastnostmi. iDress se od všech konkurentům dramaticky liší výrobním procesem, v rámci kterého se speciální metodou spojuje několik druhů materiálů. Díky tomu iDress získává vlastnosti, o kterým se může konkurenci zdát.

  idress-clanek-2a.jpg

   

  Levý obrázek - Zadní strana vícevrstvého iDressu. Nevidíte žádné lepidlo, ale naprosto čistou, dokonale elastickou fólii s možností opakovaného odlepení a nalepení. Po odlepení iDressu zůstává zadní strana telefonu dokonale čistá. Pravý obrázek - Zadní strana levného skinu. Všimněte si zbytku lepidla, které ulpívají na iPhonu a tím fólie rychle ztrácí přilnavost. Opakovaná aplikace není prakticky možná. V jiných případech spodní lepicí vrstva (např. známý Ultra Case) přesahuje okraje horní vrstvy a dokonce se odlepuje.

   

  Zlomy a rýhy versus dokonalá elasticita

  Použitím nejkvalitnějších německých materiálů a unikátního výrobního procesu se nám podařilo dosáhnout dokonalé elasticity. Laciné skiny se velmi snadno zlomí, přičemž zlom není možné odstranit. iDress můžete libovolně ohýbat a dokonce natahovat a k žádnému zlomení materiálu nedojde.

  idress-clanek3a.png

   

  Levý obrázek - dokonale elastický iDress, který můžete ohýbat a dokonce i natáhnout, odlepit a zase nalepit, aniž byste materiál zlomili. A to bez ohledu na vzor. Pravý obrázek - Nekvalitní materiál laciných skinů se během aplikace snadno ohne a zlomí, čímž dojde k trvalému poškození a znehodnocení skinu. A to nemluvíme o kvalitě samotného vzoru, kdy dřevo připomíná všechno jiné než dřevo a například karbon spíš drátěný plot.

   

  Všechny skiny máme aktuálně skladem a můžete objednávat již dnes.

   

   

  Pokud se Vám tento článek líbil, můžete ho sdílet s přáteli...

  O autorovi

  Kuptolevne.cz

  Kuptolevne.cz

  Tento článek pro Vás napsal Kuptolevne.cz team. Lidé, kteří se podílí na tvorbě tohoto webu a nadšenci pro značku Apple.

  Ohodnotit článek

  Jak se Vám tento článek líbil?

  Hodnotit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Komentáře

  • research papers 17.07.2011

   Wow, this is a very nice pics! Thanks! I'll try to use them!

   Reagovat
  Vložit komentář

  *Jméno:
  Příjmení:
  E-mail:
  Web:
  *Komentář:
  *Hlavní město ČR:
  * povinné položky