iPhone 4, App Store a iOS hry v Guinnessově knize rekordů - Blog

Napsal: Kuptolevne.cz | 25.05.2011 v 16:05 | Komentářů |
 • iPhone 4, App Store a iOS hry v Guinnessově knize rekordů

  Apple nedávno dosáhl dalšího velkého úspěchu. App Store a iPhone 4 nyní mají své místo v "Hráčské edici" Guinnessovo knihy rekordů 2011. První týden prodeje Nintenda DS se prodalo 500 000 kusů tohoto herního zařízení. To je však jen malá část oproti úspěchu, kterého dosáhl iPhone 4. Toho se za první den prodeje prodalo neuvěřitelných 1,5 milionu kusů! Apple tak pro svůj iPhone 4 získal titul "Nejrychleji-se prodávající herní zařízení".

  iphone-guiness-11.jpg


  Editor Hráčské verze knihy rekordů, Gaz Deaves, o iPhone 4 řekl:

  "iPhone 4 nezměnil jen mobilní průmysl, ale také průmysl herní. S nekonečným výběrem aplikací na App Store a skvěle ovladatelným zařízením si Apple vytvořil nový a obrovský prostor pro volnočasové hry, které doslova přináší zábavu všem uživatelům, ať už jsou kdekoliv."

  iphone-rekord-2.jpg

  App Store si odnesl dokonce dva tituly. Jako první to je "Největší obchod s videohrami ke stažení" a druhý "Nejoblíbenější obchod s aplikacemi". S počtem 6,5 bilionu stažení, od jeho spuštění v červenci 2008, se opravdu není čemu divit.

  iphone-rekord-3.jpg

  Rekordem se mohou pyšnit i vývojáři her. Konkrétně Rovia, za to, že od prosince roku 2009 se s 6,5 miliony prodaných Angry Brids stále drží v TOP žebříčku placených aplikací na App Store. Zápis do knihy však neunikl ani vývojářům PopCapu, kteří získali za Plants vs. Zombies ocenění za nejrychleji prodávající se strategickou hru, kterou si během devíti dní koupilo přes 300 000 zákazníků. A protože se tato hra stala jednou z nejlepších strategických her v App Store a vydělala vývojářům okolo 1 milionu dolarů, dostala za to také druhé ocenění. Poslední ocenění dostala herní série Tap Tap Revenge. Je to nejpopulárnější hra na App Store s více jak 15 miliony stažení od uvolnění v červenci 2008.

  Pro Kuptolevne.cz - Hynek Hampl

   

  Pokud se Vám tento článek líbil, můžete ho sdílet s přáteli...

  O autorovi

  Kuptolevne.cz

  Kuptolevne.cz

  Tento článek pro Vás napsal Kuptolevne.cz team. Lidé, kteří se podílí na tvorbě tohoto webu a nadšenci pro značku Apple.

  Ohodnotit článek

  Jak se Vám tento článek líbil?

  Hodnotit mohou pouze registrovaní uživatelé.

  Komentáře

  • JiK 05.09.2011

   Angry Birds na Iphonu jsou hodne povedeni. Hral jsem do 2 rano...

   Reagovat
  • resume writer 17.07.2011

   I enjoy using IPhone! his is a perfect thing nowadays!

   Reagovat
  Vložit komentář

  *Jméno:
  Příjmení:
  E-mail:
  Web:
  *Komentář:
  *Hlavní město ČR:
  * povinné položky