Vše o nákupu

Proč nakupovat u nás

Proč nakupovat u nás

Máme za to, že nákup nemá končit pouze odesláním zboží na adresu zákazníkovi. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Jelikož sortiment, který prodáváme, známe, rádi poradíme jak před nákupem, tak samozřejmě i po nákupu. Naše on-line podpora je Vám neustále k dispozici.

Průběh objednávky

Průběh objednávky

Nevíte si rady, jak objednat zboží v našem obchodě? Rádi Vám poradíme. Stačí kliknout na tento odkaz, kde se dozvíte krok po kroku, jak objednat Vámi vybrané zboží.

Kontaktní centrum

Kontaktní centrum

Jelikož víme, že komunikace mezi zákazníkem a námi jako prodejcem je velmi důležitá, připravili jsme ihned několik zákaznických linek. Kromě klasických emailových adres, telefonních čisel, icq, Skype, iChat disponujeme i skvělým on-line chatem, kde jsem Vám k dispozici každý pracovní den.

Obchodní podmínky

Kontaktní centrum

Naše obchodní podmínky jsou navrženy tak, aby neznevýhodňovali koncového uživatele. Obchodní podmínky byly konzultovány se Sdružením obrany spotřebitelů a získali jsme velice důležitý certifikát SOS.

Možnosti platby

Možnosti platby

Vyberte si typ platby, který Vám nejvíce vyhovuje. Náš obchod má opravdu mnoho typů plateb včetně těch nejmodernějších, jako je platební karta, ePlatby či mPeníze.

Možnosti dopravy

Možnosti dopravy

U nás máte na výběr z několika druhů dopravy. Přepravujeme kurýrní službou PPL či Českou Poštou. Samozřejmostí je i osobní odběr na jedné z našich poboček.

Naše pobočky

Naše pobočky

Přijďte se podívat na naše pobočky v Praze a v Liberci. Na těchto pobočkách máte možnost osobního odběru, můžete dostat odbornou pomoc či si nakoupit něco pěkného.

Velkoobchod

Velkoobchod

Máte zájem spolupracovat s naši společností ve větším, než-li jako koncový uživatel? Žádný problém. Jsme schopni pro velkoodběratele připravit speciální podmínky.

Splátkový prodej

Splátkový prodej

Víme, že někdy hotovost není k dispozici. Z tohoto důvodu máme připravený splátkový prodej, který poskytuje silná společnost HomeCredit.

Reklamace

Reklamace

Jsme si vědomi, že někdy může nastat proces reklamace. Občas reklamace může být zdlouhavá, proto máte u nás hned několik možností, jak zboží reklamovat. Samozřejmostí je on-line zadání reklamace.

Záruka

Záruka

Na všechny naše výrobky poskytujeme záruku 24-měsíců. Tuto záruku poskytujeme i podnikatelům místo klasických 12-měsíců. Opravujeme pouze v kvalitních servisech, je tak zaručeno, že oprava proběhne bez problému.

Konfigurátor

Konfigurátor

Náš obchod nabízí vždy něco navíc. U většiny produktů, nabízíme volitelnou konfiguraci. V konfigurátoru produktů si tak můžete upgradovat paměť RAM, zvýšit kapacitu HDD pořípadě výhodněji pořídit příslušenství. U robotických vysavačů si můžete vybrat dárek zdarma.